(+90) 532 616 5325 | bilgi@sebatyapi.com

KURUMSAL

Sebat Yapı olarak firmamız 1995 yılından beri pvc doğrama ve alüminyum doğrama sektöründe yurtiçi ve yurtdışı projelerde faaliyet göstermektedir. Sebat Yapı tadilat ve iç dekorasyonun tüm konularında; pimapen, pimaş siding, alüminyum doğrama sistemleri ile faaliyetlerini sürdürmekte ve kurulduğu günden bugüne hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyonumuz: İşini tüm Kalite Standartlarına uygun yaparak kaliteden ödün vermeden çalışmak ve sürekli geliştirmektir.

Vizyonumuz: Eğitimli Personeliyle kalıcı başarılar elde etmek, Müşteri memnuniyeti üzerine yoğunlaşmak ve etkili hizmet sunmaktır.

Faaliyet Alanlarımız: Pimaş siding, Pimapen, Alüminyum doğrama, Panjur, Çelik kapı, Jaluzi, Mutfak, Banyo, Doğrama, Sineklik, Duşakabin, Panelduş, Asma Tavan, Küpeşte, Cam tuğla, Parke, Seramik, Boya, Tesisat, Mineflo, Mobilya, Mermer, Çanakkale seramik, Kartonpiyer, Ferforje demir, Giydirme cephe, Silikon cepheden oluşmaktadır.


Hizmetlerimiz: Pimapen Pancur Mutfak Banyo Cephe Giydirme Pimaş Siding Garaj Kapıları Alüminyum Doğrama Otomasyon Sistemleri Premdor Panel Kapı Dekorasyon Jaluzi Küpeşte Çelik Kapı Asma Tavan Kartonpiyer Boya Cam Tuğla Cam Kapı Seramik, Parke Tadilat ve Tesisat işleri ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.